Kontakta oss

Tveka inte att ta kontakt med uppgifterna nedan eller skicka ett meddelande med formuläret.

Värnamokontoret

Arbetschef/Kalkyl
Martin Söderqvist
070-672 48 46
Martin@soderqvistgrav.se
Arbetsledare
Fredrik Hammarström
070-698 89 07
Fredrik@soderqvistgrav.se
Arbetsledare
Johan Liljegren
070-363 29 03
Johan@soderqvistgrav.se
Arbetsledare
Axel Erlandsson
070-653 28 19
Axel@soderqvistgrav.se
Mättekniker
Jon Eskilsson
072-401 78 29
Jon@soderqvistgrav.se
Mättekniker
Olle Andersson
070-672 48 54
Olle@soderqvistgrav.se

Lagankontoret

Arbetschef/Kalkyl
Kalle Bogeklint
072-401 63 13
kalle@soderqvistgrav.se

Ekonomi/Butik

Ekonomi/Administration
Susanne Arvidsson
072-090 82 78
Susanne@soderqvistgrav.se

Skicka oss ett meddelande

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner