Kontakta oss

Tveka inte att ta kontakt med uppgifterna nedan eller skicka ett meddelande med formuläret.

Värnamokontoret

Arbetschef/Kalkyl
Kalle Bogeklint
072-401 63 13
kalle@soderqvistgrav.se
Arbetsledare
Axel Erlandsson
070-653 28 19
Axel@soderqvistgrav.se
Arbetsledare
Johan Liljegren
070-363 29 03
Johan@soderqvistgrav.se
Arbetsledare/Ansvarig privatpersoner
Oskar Johansson
070-311 37 99
Oskar@soderqvistgrav.se
Mättekniker
Jon Eskilsson
072-401 78 29
Jon@soderqvistgrav.se

Lagankontoret

Arbetschef/Kalkyl
Christoffer Hellkvist
079-585 74 55
Christoffer@soderqvistgrav.se
Arbetsledare/Ansvarig privatpersoner
Oskar Johansson
070-311 37 99
Oskar@soderqvistgrav.se

Ekonomi

Ekonomi/Administration
Susanne Arvidsson
072-090 82 78
Susanne@soderqvistgrav.se

Verkstaden

Mekaniker
Anton Geijersson
076-492 11 08
Anton@soderqvistgrav.se
Mekaniker
Eric Lennartsson
070-672 48 46
Eric@soderqvistgrav.se

Skicka oss ett meddelande

WordPress Cookie-meddelande av Real Cookie Banner